Ogłoszenia archiwalne

od 1 do 30 listopada 2019

Ewangelia (Mt 5, 1-12a)

Błogosławieni ubodzy duchem


Litaniae Sanctorum
Msze święte:
  • 0800

    Za Parafian

  • 1100

    Za śp. naszych bliskich zmarłych

Ewangelia (Łk 19, 1-10)

Nawrócenie Zacheusza


XXXI Niedziela zwykła, rok C - Łk 19, 1-10 - Piotr Kropisz SJ
Msze święte:
  • 0825

    Anioł Pański

  • 0830

    Godzinki

  • 0900

    W 1 r. urodzin Niny Jelonek

  • 1100

    Za śp. Tadeusza Komuda w 2 r. śm. i jego rodziców

  • 1800

    Za śp. Czesława Grzywanowskiego w 21 r. śm.


Ogłoszenia:
  • W tym tygodniu przyjmujemy na intencje mszalne na 2020 r.
  • Kancelaria czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 1600 do 1830. Z wyjątkiem niedziel, świąt i uroczystości
  • Do chorych udam się w piątek od godz. 900

Za zmarłych:
Wypominki:
  1. 1a
  2. 1b
  3. 1c
  • 1800

    Za śp. Jana, Aleksandry, Stanisława Biernackich, Jana, Heleny i Janusza Gołębiewskich

  • 1800

    Za śp. Sławomira Bartnickiego

  • 0700

    Za śp. Cecylii Wójcik

  • 1800

    Za śp. Heleny i Czesława Popis

  • 0700

    Za Parafian

  • 1800

    Za wszystkich zmarłych

Ewangelia (Łk 20, 27-38)

Uduchowione życie zmartwychwstałych


XXXII Niedziela zwykła, rok C - Łk 20, 27-38 - Piotr Kropisz SJ
Msze święte:
  • 0825

    Anioł Pański

  • 0830

    Godzinki

  • 0900

    Za śp. Zofii i Wincentego Ostrowskich

  • 1100

    Za śp. c.r. Jackiewiczów i Kowalczyków

  • 1800

    W 18 r. urodzin Bartłomieja


Za zmarłych:
Wypominki:
  1. 2a
  2. 2b
  3. 2c
  • 0700

    Za Parafian

  • 0700

    Za Parafian

  • 0700

    Za Parafian

Ewangelia (Łk 21, 5-19)

Jezus zapowiada prześladowania swoich wyznawców


XXXIII Niedziela zwykła, rok C - Łk 21, 5-19 - Piotr Kropisz SJ
Msze święte:
  • 0825

    Anioł Pański

  • 0830

    Godzinki

  • 0900

    Za śp. Sabiny, Michała i Kazimiery Tkacz

  • 1100

    Za śp. Haliny i Jana Cudnych

  • 1800

    Za śp. Aleksandry Kowalczyk, c.r. Kowalczyków, Majszyk, Gniado, Czesławy i Eugeniusza Cudnych


Ogłoszenia:
  • W najbliższą niedzielę odbędzie się spotkanie z dziećmi i rodzicami klasy 3 po Mszy św. o 1100

Za zmarłych:
Wypominki:
  1. 3a
  2. 3b
  3. 3c
  • 1800

    Za śp. Ryszarda Woźnicy w 20 r. śm.

  • 0700

    Za Parafian

  • 1800

    W 18 r. urodzin Szymona Komuda

Ewangelia (Łk 23, 35-43)

Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa


Msze święte:
  • 0825

    Anioł Pański

  • 0830

    Godzinki

  • 0900

    Za śp. Jerzego w 28 r. śm., Henryki, Eugeniusza, Mirosławy, Jana, Stefanii Tkacz, Aleksandry i Józefa Majszyk

  • 1100

    Za śp. Tadeusza Lipińskiego

  • 1800

    W 18 r. urodzin Tomasza


Ogłoszenia:
  • Ogłoszenie z ZHP

Za zmarłych:
Wypominki:
  1. 4a
  2. 4b
  3. 4c
  • 1800

    Za śp. Katarzyny Gańko

  • 1800

    Za śp. Wiesława Książka w 30 dzień od pogrzebu

  • 1800

    Za śp. Przemysława Zgódki w 1 r. śm.