Informacje o kapłanie

Ks. proboszcz

Krzysztof Pietrzak

w latach: 1993.06.22-2002.06.26

przeniesiony do innej parafii


Informacje diecezjalne na stronie:

Pietrzak Krzysztof - Diecezja Warszawsko-Praska

Parafia pochodzenia:

  • Św. Mikołaja Bp, Warka, AW

Data i szafarz święceń, wyświęcony dla:

  • 08 czerwca 1986, Kard. Józef Glemp, AW

Data imienin:

  • 25 lipca

Studia, tytuły zawodowe, stopnie i tytuły naukowe:

  • magister, PWTW, Nowy Testament

Przebieg posługi kapłańskiej (parafie):

  • wikariusz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 16.06.1986–15.06.1988
  • wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 15.06.1988–15.06.1989
  • administrator, Miłosierdzia Bożego, Żuków, 22.06.1993–20.11.1994
  • proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Żuków, 20.11.1994–26.06.2002
  • proboszcz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 30.06.2002–30.10.2006
  • proboszcz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 30.10.2006–06.07.2013
  • proboszcz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, od 06.07.2013

Przebieg posługi kapłańskiej (inne):

  • podział diecezji, z AW, 25.03.1992
  • członek z wyboru, Rada Kapłańska, 27.06.1997–29.09.2005
  • wicedziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Św. Antoniego z Padwy, 22.01.1999–29.06.2002
  • dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Mińsk Maz. – Św. Antoniego z Padwy, 01.09.2008–30.06.2010
  • członek z nominacji, Rada Kapłańska, od 15.06.2009
  • dekanalny duszpasterz rodzin, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, od 17.02.2016

Odznaczenia:

  • przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.2000
  • kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, od 23.12.2013

Poprawiono przez: Kancelaria Parafialna, 7 miesięcy temu , Wyświetleń: 290