Informacje o kapłanie

Ks. proboszcz

Witold Anastazy Koć

w latach: 2002.06.26-2004.06.24


Informacje diecezjalne na stronie:

Koć Witold Anastazy - Diecezja Warszawsko-Praska

Parafia pochodzenia:

  • Św. Jana Chrzciciela, Warszawa-Stare Miasto, AW

Data i szafarz święceń, wyświęcony dla:

  • 07 czerwca 1981, Bp Jerzy Modzelewski, AW

Data śmierci, miejsce pochowania:

  • 04 czerwca 2015, Cmentarz Bródzieński

Studia, tytuły zawodowe, stopnie i tytuły naukowe:

  • magister, PWTW, historia Kościoła

Przebieg posługi kapłańskiej (parafie):

  • wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 08.06.1981–10.06.1983
  • wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 10.06.1983–15.06.1985
  • wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 15.06.1985–15.06.1988
  • wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 15.06.1988–15.06.1989
  • wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 15.06.1989–22.06.1994
  • wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 22.06.1994–22.02.1996
  • administrator, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 26.02.1996–23.04.1997
  • proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 23.04.1997–18.06.2002
  • proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Żuków, 26.06.2002–24.06.2004
  • proboszcz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 24.06.2004–28.08.2011
  • proboszcz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 12.09.2011-04.06.2015(+)

Przebieg posługi kapłańskiej (inne):

  • podział diecezji, z AW, 25.03.1992

Odznaczenia:

  • przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2012

Poprawiono przez: Kancelaria Parafialna, 7 miesięcy temu , Wyświetleń: 191