Informacje o kapłanie

Ks. proboszcz

Zenon Wójcik

w latach: 2004.06.24-2023.08.26

przeniesiony do innej parafii


Informacje diecezjalne na stronie:

Wójcik Zenon - Diecezja Warszawsko-Praska

Parafia pochodzenia:

  • Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, AW

Data i szafarz święceń, wyświęcony dla:

  • 28 maja 1987, Kard. Józef Glemp, AW

Data imienin:

  • 22 grudnia

Studia, tytuły zawodowe, stopnie i tytuły naukowe:

  • ex universa, WMSD

Przebieg posługi kapłańskiej (parafie):

  • wikariusz, Narodzenia NMP, Sochaczew-Trojanów, Diec. Łowicka, 29.05.1987–03.08.1989
  • wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 03.08.1989–21.06.1990
  • wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 21.06.1990–22.06.1994
  • wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 22.06.1994–22.06.1996
  • administrator, Św. Kazimierza Królewicza, Grzebowilk, 22.06.1996–21.11.1999
  • proboszcz, Św. Kazimierza Królewicza, Grzebowilk, 21.11.1999–24.06.2004, organizator parafii
  • proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Żuków, 24.06.2004–26.08.2023
  • rezydent, Św. Jana Kantego, Legionowo, od 26.08.2023

Przebieg posługi kapłańskiej (inne):

  • podział diecezji, z AW, 25.03.1992
  • kapelan powiatowy, Ochotnicze Straże Pożarne (Mińsk Maz.), od 1999
  • kapelan DPS „Kombatant” oraz DPS „Wigor” (Legionowo), od 26.08.2023

Poprawiono przez: Kancelaria Parafialna, 6 miesięcy temu , Wyświetleń: 824