Kapłani pełniący posługę w parafii

Jan Byrski

Ks. proboszcz
Jan Byrski

1991-1993

Poprawiono przez:  Kancelaria Parafialna, 1 rok temu , Wyświetleń:  196


Założyciel parafii w Żukowie

Krzysztof Pietrzak

Ks. proboszcz
Krzysztof Pietrzak

1993.06.22-2002.06.26

przeniesiony do innej parafii

Poprawiono przez:  Kancelaria Parafialna, 1 rok temu , Wyświetleń:  358


Administrator parafii i pierwszy proboszcz

Witold Anastazy Koć

Ks. proboszcz
Witold Anastazy Koć

2002.06.26-2004.06.24

Poprawiono przez:  Kancelaria Parafialna, 1 rok temu , Wyświetleń:  222


Drugi proboszcz parafii

Zenon Wójcik

Ks. proboszcz
Zenon Wójcik

2004.06.24-2023.08.26

przeniesiony do innej parafii

Poprawiono przez:  Kancelaria Parafialna, 7 miesięcy temu , Wyświetleń:  836


Trzeci proboszcz parafii

Zbigniew Śpiewak

Ks. proboszcz
Zbigniew Śpiewak

2023.08.26- do chwili obecnej

pełniący posługę kapłańską w parafii

Poprawiono przez:  Kancelaria Parafialna, 7 miesięcy temu , Wyświetleń:  902


Aktualny proboszcz parafii


Wyświetlono wpisów: 5 z 5